Tel:
Çin 9D VR Simülatörü Üretici
Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd
DÜNYA İÇİN EĞLENCE OLUŞTUR

Ana sayfa

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd

Guangzhou Skyfun Animasyon Technology Co, Ltd Guangzhou şehrinde bulunan Çin'deki en büyük oyun makinesi üretim üssü olan anime eğlence ürünlerinde uzmanlaşmış bir üretim ve pazarlama yönetim sitesi ortak entegre sanayi şirketidir.

Ana ürünleri 9D VR sinema, çocuk yaramaz kale, simülatör yarış oyun makinesi, simülatör çekim oyun makinesi, piyango oyun makinesi, basketbol makinesi, oyuncak vinç oyun makinesi, kiddy binmek oyun makinesi, video oyun makinesi, kumar oyun makinesi ve aksesuarları oyun makinesi.

  • Amacımız: çin'de en profesyonel oyun makinesi ihracat tedarikçisi olmak.

  • Misyonumuz: müşterilerine en iyi hizmeti ve karlı ürünler sunmak.

  • Vizyonumuz: Eğlence ekipmanlarının eğlencesini dünyanın her köşesine taşıyın.

  • Sloganımız: Mükemmel güvenilirlik, yüksek kaliteli ürünler, en iyi satış sonrası servis, en hızlı teslimat ve en rekabetçi fiyatlar.

►Huawei'nin özel ortağı

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

Markalar : SKYFUN

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 40000000-50000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Tarihimiz:

2013 (Born) , Guangzhou Skyfun Animasyon Technology Co, Ltd Guangzhou panyu bölgesinde bulunan bir şirket olarak kuruldu-Çin'in en büyük oyun makinesi üretim üssü. Biz yarış simülatörü, çekim simülatörü, müzik makinesi, kapalı oyun alanı ve vr ekipmanları dahil olmak üzere çeşitli eğlence parkı oyun makinesi ihraç uzmanlaşmıştır.

2014 (Büyümek) , büyüdük. İki yıl sonra, şirketimiz daha iyi ve daha iyi gelişti, bu arada, bu alanda daha popüler Panyu Network Ticaret Odası, katılmak.

2015 (Dönüşüm) , değiştik. Firmamız iş hızla büyüyen en büyük sinserity sayesinde istekli ve mükemmel kaliteli ürün işbirliği, giderek daha fazla müşteri bizi takdir. Ve şirketimizin ölçeği bu yıl daha da güçlendi ve Vigor Animasyon Parkı'na yerleşti.

2016 (Olgun) , olgunlaşan sipariş sayısıyla dramatik bir şekilde arttık, firmamız "BaiCheng" adlı bir yarışmaya katıldı, 300'den fazla şirket bu fırsata katıldı ve aralıksız çabalarımız sonucunda ticari güvence No.2 ödüllendirildik Alibaba numaraları, ayrıca Alibaba altın tedarikçisi haline. Buna ek olarak, firmamız en büyük Eğlence Fuarı-Şanghay Uluslararası Eğlence Parkları ve Cazibe Derneği biri katılmak. Markamız Skyfun yavaş yavaş her ziyaretçiye derin bir izlenim bıraktı.

2017 (Güçlü) , sürekli çalışmamızla ekibimiz gittikçe güçleniyor. Çalışan sayısı gittikçe artmaktadır, şirketimizdeki her aile, özel bilgi ve zengin deneyim ile büyüleyici avantajlarını gerçekleştirebilir. Mart ayında, kanton fuarı için bir yer olan Pazhou'da ünlü bir eğlence sergisine -GTI'ye katılıyoruz. Yakın gelecekte, insanlara daha çekici yeni ürünler göstermek için IAAPA fuarına katılmak için ABD'ye de geliyoruz. Firmamız hala prensibi ile büyüyor- Dünya için eğlence yaratın, ayrıca, müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak ve tekrar tekrar yeni ürünler geliştirmek için her zaman kaliteye sıkı sıkıya bağlıyız.

Firma Servisi

1. çeşitli arcade odası için ürün tedarik

Eğlence parkı sanayi deneyimi fazla 6 yıl, hem video oyunu ve VR ekipmanları sağlayabilir hangi üye kart sistemi yükleyebilirsiniz, müşteriler için uygun bir yönetim sistemi.

2. oem özelleştirilmiş hizmet:

Çin'de üretilen Huawei mobil 5G projesinin tek VR tedarikçisi olarak 20'den fazla insan teknisyeni ile Skyfun, ısmarlama ürünler tasarlama ve üretme yeteneğine sahip.

2. satış Öncesi hizmet:

Kârlı iş planlaması ve çözümleri ile pazar ve ürünler için profesyonel öneri. Makine ve mekan dekorasyonu ile özelleştirilmiş 3D düzen sunun.

3. satış sonrası servis:

1) Makinelerin kurulumunu tamamlamak için teknisyenleri müşterinin bulunduğu yere sevk etmek.

2) Müşteri tarafı teknisyenler veya çalışanlar için kapsamlı eğitim kursu.

3) donanım için 12 ay garanti

4) Yazılım ve içerik güncellemesi için ömür boyu hizmet.

Şirket takım

Skyfun Takımı

1. Satış Departmanı: 15-20 Kişi

2. Teknisyen Ekibi: 5 Kişi

3. Üretim departmanı: 20 kişi

4. Kalite kontrol personeli: 5 kişi

5. Satış Sonrası Ekibi: 8 kişi

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd
101, No.19, Xixian yol, kengtou Sanayi Bölgesi, Nancun Kasaba, Panyu Bölgesi, Guangzhou Şehir , Guangdong Eyaleti, Çin
Tel:86--18127818571
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite 9D VR Simülatörü Tedarikçi. © 2017 - 2020 simulatorvirtualreality.com. All Rights Reserved.