Tel:
Çin 9D VR Simülatörü Üretici
Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd
DÜNYANIN EĞLENCE OLUŞTURUN

Ana sayfa

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd

Guangzhou Skyfun Animasyon Technology Co, Ltd Guangzhou kentinde bulunan anime eğlence ürünleri konusunda uzmanlaşmış, Çin'deki en büyük oyun makinesi üretim üssü olan bir üretim ve pazarlama yönetim sitesi ortak entegre sanayi şirketidir.

Ana ürünleri 9D VR sinema, çocuk yaramaz kale, simülatör yarış oyun makinesi, simülatör oyun çekim makinesi, piyango oyun makinesi, basketbol makinesi, oyuncak vinç oyun makinesi, çocuk oyun makinesi, video oyun makinesi, kumar oyun makinesi ve aksesuarları oyun makinesi

  • Amacımız: Çin'de en profesyonel oyun makinesi ihracat tedarikçisi olmak.

  • Misyonumuz: Müşterilerine en iyi hizmeti ve karlı ürünleri sunmak.

  • Vizyonumuz: Eğlence ekipmanlarının eğlencesini dünyanın her köşesine getirin.

  • Sloganımız: Mükemmel güvenilirlik, yüksek kaliteli ürünler, en iyi satış sonrası servis, en hızlı teslimat ve en rekabetçi fiyatlar.

►Huawei'nin özel ortağı

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

Markalar : SKYFUN

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 40000000-50000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Tarihimiz:

2013 (Doğan) , Guangzhou Skyfun Animasyon Technology Co, Ltd, Guangzhou panyu bölgesinde bulunan-Çin'deki en büyük oyun makinesi üretim üssü olan bir şirket olarak kuruldu. Biz yarış simülatörü, çekim simülatörü, müzik makinesi, kapalı oyun alanı ve vr ekipmanları da dahil olmak üzere çeşitli eğlence parkı oyun makinesi ihracatında uzmanlaşmıştır.

2014 ( Büyüyün ) , iki yıl sonra büyüdük, firmamız daha iyi ve daha iyi gelişti, bu arada Panyu Network Ticaret Odası'na gittikçe daha çok ilgi duydu.

2015 (Transform) olarak değişti. Şirketimizin iş dünyasında hızla büyüyoruz. Şirketimizin ölçeği güçlendi ve güçlendi ve bu yıl Vigor Animasyon Parkı'na kuvvetle yerleşti.

2016 (Olgun) olarak , önemli ölçüde artan sipariş sayılarıyla olgunlaşan firmamız, "BaiCheng" adlı bir yarışmaya katıldı, 300'den fazla şirket bu fırsata katıldı ve aralıksız çabalarımız sonucunda 2 numaralı ticaret güvencesini ödüllendirdik. Alibaba sayıları, ayrıca Alibaba altın tedarikçisi haline. Ayrıca, firmamız Şanghay Uluslararası Eğlence Parkları ve Cazibe Merkezleri Birliği'nin en büyük Eğlence Fuarı'na katıldı. Markamız Skyfun, her ziyaretçiye yavaş yavaş derin bir izlenim bıraktı.

2017 (Güçlü) , sürekli çalışkanlığımızla ekibimiz güçleniyor ve güçleniyor. Çalışan sayısı gittikçe daha fazla, şirketimizdeki her aile özel avantajları ve zengin deneyimleriyle büyüleyici avantajlarını gerçekleştirebiliyor. Mart ayında Kanton fuarı için düzenlenecek olan Pazhou'da ünlü bir GTI eğlence fuarına katıldık. Yakın gelecekte, insanlara daha çekici yeni ürünler göstermek için IAAPA fuarına katılmak üzere ABD'ye geliyoruz. Firmamız halen büyümekte olan prensibimizle büyüyor, dünya için eğlenceli bir ortam yaratıyoruz, aynı zamanda müşterilerimize en iyi malları sağlamak ve tekrar ve tekrar yeni ürünler geliştirmek için her zaman kaliteden ödün vermeyiz.

Firma Servisi

1. Arcade odası için ürün tedarik çeşitli

Eğlence parkı endüstrisinin 6 yıldan fazla deneyimi, hem video oyunu hem de üyeler için uygun bir yönetim sistemi olan üye kartı sistemini yükleyebilen VR ekipmanı sağlayabilir.

2. OEM özelleştirilmiş hizmet:

Skyfun, 20'den fazla kişi teknisyeni ile Çin'de Huawei mobile 5G projesinin tek VR tedarikçisi olarak ısmarlama ürünler tasarlama ve üretme yeteneğine sahip.

2. Satış öncesi servis:

Kârlı iş planlaması ve çözümleri ile pazar ve ürünler için profesyonel öneri. Makine ve mekan dekorasyonu ile özelleştirilmiş 3D düzen sunun.

3. satış sonrası servis:

1) Makinelerin kurulumunu tamamlamak için teknisyenleri müşterinin bulunduğu yere gönderin.

2) Müşteri tarafındaki teknisyenler veya çalışanlar için kapsamlı eğitim kursu.

3) donanım için 12 ay garanti

4) Yazılım ve içerik güncellemesi için ömür boyu servis.

Şirket takım

Skyfun Takımı

1. Satış Departmanı: 15-20 Kişi

2. Teknisyen Takımı: 5 Kişi

3. Üretim departmanı: 20 kişi

4. Kalite kontrol personeli: 5 kişi

5. Satış Sonrası Takım: 8 kişi

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd
101, No. 39'dan biri, Xixian yolu, kengtou Organize Sanayi Bölgesi, Nancun Kasabası, Panyu Bölgesi, Guangzhou City, Guangdong Eyaleti, Çin
Tel:86--18127818571
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite 9D VR Simulator Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2020 simulatorvirtualreality.com. All Rights Reserved.